Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
    Użytkownik forum
    Siła reputacji
    0

Najlepsza pizza włoska Zabrze

No właśnie - czy w okolicy są lokale, w których faktycznie podawana jest pizza we włoskich klimatach?
    Cieniutkie ciasto, taka która nie wymaga sosów, ma pyszne składniki?
    Przychodzi Wam na myśl jakaś fajna miejscówka?

Użytkownik forum
    Siła reputacji
    0

Odp: Najlepsza pizza włoska Zabrze

Najlepszą pizzę z tych jakie zamawialiśmy w tym roku mają w Gusto Dominium. Ciasto cieniutkie i w zasadzie za każdym razem tak samo smaczne, zdecydowanie w naszych klimatach. Pewnie, że to kwestia gusto, ale po prostu robi różnicę. No i też zdecydowanie widać jakość po produktach...

Użytkownik forum
    Siła reputacji
    0

Gdzie konkretnie jest lokal?
    I poważnie ta pizza jest włoska? Miejsce znam z nazwy, to sieciówka, co nie?
    A czy po prostu nie łatwiej o dobre jedzenie w małych, lokalnych knajpkach?

Użytkownik forum
    Siła reputacji
    0

Lokal jest w Platanie. Lokalne knajpki? Moim zdaniem to bzdura, tam nie dbają totalnie o jakość produktów.
    W Gusto od poniedziałku do czwartku masz pizzę za 10 zł, tzn, wybrane pizze.
    Nie ma podziału na godziny, więc idź do nich właśnie spróbować w te dni.

Użytkownik forum
    Siła reputacji
    0

Sprawdziłem już to wcześniej - kurde, w Platanie jestem ze dwa razy w miesiącu, a kompletnie miejscówki nie kojarzyłem.
    Pójdziemy w najbliższych dniach, albo faktycznie dopiero po weekendzie, na te fajne promocje.
    Zobaczymy co proponują. Ale ogólnie jeśli jedziecie będzie spoko, to powinniśmy zostać tam stałymi bywalcami

Użytkownik forum
    Siła reputacji
    0

Czasami tak to wygląda - wystarczy że po prostu nie zagląda się w dane miejsce. Też bywam tam często, a nie jestem w stanie wymienić większości sklepów, które tam mają. Po prostu człowiek pamięta wyłącznie te miejscówki, do których chodzi.

Użytkownik forum
    Siła reputacji
    0

Zamówiliśmy wczoraj ich ich pizzę z serem góralskim do domu. W sumie tak bez planu, bo gości mieliśmy.
    Jedzenie świetne - w 40 minut pizza była w domu, ciasto cieniutkie, pizza pachnąca, za dostawę nie płaciliśmy.
    Kolejnym razem też u nich zjemy, ale w lokalu. Sosów próbowałem tylko na jednym kawałku, są spoko.
    Dalej już jedliśmy bez - z ciekawości, dla poczucia różnicy...

Użytkownik forum
    Siła reputacji
    0

Niby tylko zmiana sera, a już robi różnicę, co nie? To akurat typowa normalność, poważnie
    Wiem jak to wyglądało u nas, ogólnie fajne wrażenie robi testowanie nowych produktów - nowych zestawień, te pizze smakują totalnie inaczej.
    Ale to kwestia taka, jakie klimaty wam odpowiadają.