Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
    Użytkownik forum Awatar folder
    Siła reputacji
    0

Zewnętrzna ładowarka do telefonu

Ma ktoś może taką zewnętrzną ładowarkę do telefonu, która nie wymaga dostępu do prądu, żeby naładować baterię w telefonie? Wiem, że jest coś takiego, ale nie znalazłem tego w żadnym sklepie. Czy takie ładowarki się sprawdzają? Ładują tak samo dobrze jak te zwykłe podłączane do sieci?

Użytkownik forum
    Siła reputacji
    0

Odp: Zewnętrzna ładowarka do telefonu

Ja nie mam, ale wiem, że takie istnieją. Zdarzało mi się widzieć takie ładowarki słoneczne, ale ich skuteczność raczej nie jest zbyt dobra, no chyba, że latem, albo innym klimacie.

Użytkownik forum
    Siła reputacji
    0

Tutaj takowe kupisz :) [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć te linki. ] ładowarki te działają podobnie do akumulatorów, osobiście korzystam już z tego urządzenia od dłuższego czasu i wszystko działa według opisu :)

Użytkownik forum
    Siła reputacji
    0

Bardzo ciekawe, bo na allegro widziałam wszelkiego typu ładowarki zewnętrzne i dobre modele oscylowały w granicach 100-200 zł, a ten zaaz jest teraz przeceniony do 49. Długo taka ładowarka ładuje baterię w telefonie?

Użytkownik forum
    Siła reputacji
    0

Z tych zewnętrznych, te ładują najszybciej. Najsłabszą ocenę wystawił był tym solarnym, które nie dość że potrafią być drogie to często ich skuteczność działania zależy od dostępności energii słonecznej. Z ceną wiele ludzi zawsze budzi wątpliwości, ale to działa podobnie jak inny dział handlu, obecnie firmy tracą na to monopol i pojawia się konkurencja, widać zaaz ocenił klientów sprawiedliwie, dając dobrą cenę :)

Użytkownik forum
    Siła reputacji
    0

Kupiłam baterię Zaaz w promocji na citeam za 35 zł. Pojemność jest akurat na pełną baterię smartfona plus coś tam jeszcze zostaje (2000 mAh) . Czas ładowania to ok. 3 h, także nie ma tragedii. Jak za tę cenę to się naprawdę opłaca. Jeśli ktoś ma bardziej wygórowane wymogi to za 200 zł na allegro są baterie z większymi pojemnościami